Automated Photography Solutions

Technológie

360° produktová fotografia

Ako svetový líder v softvéroch pre produktovú fotografiu a v technológii vizualizácie sa snažíme zlepšovať metódy a kvalitu zažívania produktu na diaľku. Tvoríme fotografický softvér novej generácie automatizovanej produktovej fotografie. Naše technologické inovácie definujú globálne štandardy a smery rozvoja v kategórii POZNANIE PRODUKTU ONLINE.

shoe-1

IQ maska

IQ Mask

Jediná inteligentná technológia automatického odstránenia pozadia na svete.

Pracuje na pozadí - nepotrebujete o nej nič vedieť , ani s tým nič robiť

Platforma rotuje, fotoaparát urobí ďalší záber a pozadie z predchádzajúceho záberu už bolo odstránené - rýchlo a precízne. Do najmenších detailov.

h-point

Prečo odstránenie pozadia?

Každý fotograf vie, že na získanie dobrého záberu produktu, musí byť produkt dobre nasvietený s použitím najlepšieho svetla, aby sa správne prezentovala jeho kvalita a podoba. Práve preto profesionálni fotografi pracujú so svojimi zábermi napriek enormnému množstvu času, ktorý pri tom strávia.

Rovnaký prístup sme použili aj v ORBITVU. Jediný rozdiel je v tom, že zariadenia ORBITVU to robia automaticky a niekoľko stokrát rýchlejšie ako ľudia.

S IQ maskou sa môžete zamerať na osvetlenie produktu správnym spôsobom, aby ste dosiahli jasnosť detailov a okrajov a presne reprodukovali farby a charakter produktu. Takisto budete môcť zobraziť produkt na pozadí, ktoré si vyberiete, aby bol výsledok dokonalý. To, čo je inde nemožné, je pre ORBITVU samozrejmosťou.h-point

ORBITVU vs. ostatné riešenia

ORBITVU má úplne odlišný prístup od prístupu, aký môžete nájsť v kompaktných fotoštúdiách iných výrobcov.

Iné riešenia pristupujú k subjektu úplne odlišným spôsobom: pre nich je pozadie najdôležitejšie... Rozdiel medzi technológiou automatického odstránenia pozadia ORBITVU a inými riešeniami pre odstránenie pozadia, ktoré sú propagované konkurenciou minimalizuje fakt, že technológia ORBITVU naozaj pozadie odstraňuje, čo konkurenčné riešenia nerobia.

Pri konkurenčných riešeniach sú produkty nasvietené takým intenzívnym lúčom svetla, že produkt priam žiari a stáva sa takmer neviditeľným. Ďalej sa toto svetlo mení až na transparentné, čo vyvoláva dojem chýbajúceho pozadia. Naneštastie, pozadie je v skutočnosti stále tam a produkt nevyzerá veľmi dobre. Prečo? Pozrite sa sami:right-arrow ORBITVU

shoe-2
  • Realisticky reprodukované farby
  • Zachovaná hĺbka
  • Zreteľné okraje produktu (dokonca bieleho produktu)
  • Viditeľné detaily

right-arrow Iné riešenia

shoe-2
  • Nedostatok hĺbky a detailov
  • Rozostrené okraje
h-point

Vaša vlastná umelá inteligencia

Sme jediná spoločnosť na svete, ktorá ponúka riešenia postavené na inteligentných algoritmoch, ktoré identifikujú, analyzujú a vylepšujú nedokonalosti obrazu.

Ak dokonca získate nerovné okraje, neočakávanú špinu či šmuhu alebo cudzie predmety, ktoré nie sú súčasťou fotografovaného produktu, chyby sa automaticky identifikujú a odstránia tak, aby ste ušetrili čas premárnený opakovaním fotenia.

shoe-3
h-point

Produkty problematické na fotenie

ORBITVU riešenia s technológiou IQ masky sú jedinými nástrojmi na svete, ktoré umožňujú správne fotografovanie a odstránenie pozadia pri produktoch považovaných za ťažké alebo veľmi ťažké na fotografovanie - ide najme o biele, lesklé, transparentné alebo semitransparentné objekty - tak pri statických, ako aj 360° snímkach.

Pred rozhodnutím o kúpe ORBITVU skúšali mnohí naši zákazníci rôzne iné riešenia. Naneštastie, tie fungovali iba v niektorých prípadoch, a väčšinou pri fotení farebných produktov. Ide o závažný problém, ktorému budete musieť čeliť, aj keď zatiaľ máte v úmysle fotiť iba farebné produkty.

Biele
Biele
Transparentné
Transparentné
Lesklé
Lesklé
Transparentné
Transparentné
Viac
Auto Cropping

Automatické orezávanie

Každý vie, koľko času trvá správne umiestniť produkt a orezať ho tak, aby sa zachovali adekvátne okraje, veľkosť obrazu a celková konzistenia s ostatnými fotografiami produktov prezentovaných na stránke.

S funkciou automatického orezania softvér automaticky rozlíši veľkosť objektu, oreže obrázok a nastaví ho na presnú veľkosť. V závere tak budete mať precízne orezané zábery všetkých produktov.

right-arrow ODSTRÁŇ POZADIE

Multi-Core

Multi-Core

Väčšina riešení, ktoré sú na trhu dostupné, je vytvorená na základe zastaralých technológií.

To je dôvod, prečo nedokážu využiť možnosti procesora vášho počítača, a preto pracujú niekoľkokrát pomalšie.

Technológia ORBITVU využíva na prácu celý výkon vášho procesora vrátane každého jeho jadra. Práve preto namiesto jednej úlohy spracováva niekoľko úloh súčasne, a tak je jeho pracovný výkon bezkonkurečný - dokonca aj pri obrázkoch s veľmi vysokým rozlíšením.

Preto, tiež vďaka technológii Multi - Core, môžete dosiahnuť neuveriteľné výsledky v neuveriteľne krátkom čase. Tu sú niektoré príklady:

360° prezentácia + 36 snímok s odstráneným pozadím = 2,5 minúty

4 rôzne snímky s odstráneným pozadím = 40 sekúnd

4 rôzne snímky s pozadím = 30 sekúnd

Viac
M-View

M-View

Problém, ktorému čelí trh, je (ne)spolupráca technológie pre 360° fotografiu s technológiou zariadenia, na ktorej sa výstup prezerá.

Štandardne sa dá produkt správne pozrieť prostredníctvom jedinej technológie, kým ostatné to nepodporujú.

Toto pre ORBITVU nie je žiaden problém. Vďaka M-View (Multi View), sa metóda a režim zobrazovacej technológie automaticky prispôsobí zariadeniu, pričom to nijako nevplýva na čas potrebný na otvorenie prezentácie. ORBITVU riešenia využívajú HTML5 a Flash technológiu, a preto ponúkajú najlepší možný zážitok z produktu bez ohľadu na zariadenie či technológiu.

techs
h-point

Otestujte sami...

Má niekto, koho poznáte, iné vybavenie ako vy? Alebo vy sami máte zariadenia, ktoré využívajú odlišné technológie?

Najjednoduchšia možnosť ako otestovať ORBITVU M-View je naskenovať QR kód s každým zariadením, ktoré momentálne máte.

h-point

Prečo dve technológie: HTML5 a Flash?

Niekoho by mohlo zaujímať, prečo vyvíjame dve technológie pri prezentácii produktu, keď už bol predpovedaný zánik Flash?

Vyvinuli sme dve nezávisle technológie, pretože veríme, že je to jediná možnosť, ako vám ponúknuť najvyššiu kvalitu pri používaní našich produktov - v akýchkoľvek podmienkach s akýmkoľvek vybavením.

HTML5 veľmi dobre funguje na moderných mobilných zariadeniach, no prináša veľa problémov pri nie tak starých prehliadačoch, ktoré nedokážu využiť výhody HTML5.

Flash neposkytuje iba optimálnu kvalitu na starších prehliadačoch, ale umožňuje aj publikovanie produktových prezentácií na stránkach, ktoré neumožňujú použitie HTML5 externých skriptov, akými sú napríklad e-Bay alebo Facebook.

Viac

LED svetelný výkon

LED Power Lighting

Systém tisícov účelových LED diód riadených pokročilou elektronikou.

Výsledok? 35,000 lumenov [lm] svetla umožňuje dokonale nasvietiť váš produkt – rovnako, ako keby ste mali k dispozícii profesionálne štúdio. Žiadne obmedzenia a vždy perfektné produktové fotografie bez šumu, dokonalé ostré a s prirodzenými farbami.

h-point

Farby

Vysoký parameter CRI (Colour Rendering Index) >85 so svetelným spektrom prispôsobeným fotoaparátom, prináša úplne pravdivú, realistickú a nekompromisnú reprodukciu farieb produktu.

Oceníte to vy aj vaši zákazníci; zákazníci nebudú sklamaní z doručeného produktu a vás poteší dramatický pokles počtu vrátených produktov, ktoré vyzerali v skutočnosti inak ako online.h-point

Možnosti

6 nezávisle ovládaných panelov poskytuje plnú flexibilitu pri práci

Umožní vám pracovať ako profesionálny fotograf, napríklad využívaním kontrastného svietenia, ktoré sľubuje úžasné vizuálne efekty: hĺbku, detaily produktu a jeho štruktúry.

Ak nemáte skúsenosti s princípmi nastavenia svetla, môžete použiť prednastavené profily špeciálne vytvorené pre fotografovanie rôznych druhov produktov. Sú rovnako vhodné tak pre tých, ktorí fotografovať nevedia, ako aj pre skúsených fotografov, ktorým toto riešenie urýchli prácu.

Viac

Cylindrový osvetľovací systém

Cylindrical Lighting System

Navrhnutý na vytvorenie dokonalých svetelných podmienok.

Celosvetovo prvý pohyblivý svetelný systém rotujúci s fotoaparátom v rozsahu 300°.

Čistý, valcový tvar, dôraz na nakláňanie osi fotoaparátu v rozsahu 0-90°. Tieto unikátne vlastnosti umožňujú otáčanie fotoaparátu spoločne s LED osvetlením, ktoré je rozmiestnené v šiestich sekciách okolo objektu.

Multi-Touch

Multi-Touch

Technológia ovládania produktového náhľadu využíva celú ruku a intuitívne gestá.

Intuitívny pohyb rukou Vám umožní produktom otáčať a zoomovať aj počas rotácie.

Teraz môžete posúvať výrobok a sledovať jeho pomalý pohyb, ako keby bol v stave beztiaže. Budete ohromení kvalitou a plnou kontrolou nad obrazom. Vyskúšajte sami a sledujte svoje reakcie.

Vyskúšajte to na vašom tablete alebo dotykovom smartphone. expand
DeepZoom

DeepZoom

Technológia DeepZoom umožňuje voľné zoomovanie produktu: bez straty na kvalite, spomalenia internetového pripojenia či bez zmien vo funkcionalite stránky.

Vďaka DeepZoom si môžete prehliadnuť produkt hladko a rýchlo, do najmenších detailov.

Pracuje na počítači aj na mobilných zariadeniach. DeepZoom spolu s technológiou Multi Touch vašich zákazníkov naozaj ohromí a produkt, na ktorý sa pozerajú takýmto spôsobom, ostane ich v pamäti naozaj dlhú dobu.

Consistent Shooting

Konzistentné
fotenie

Naše produkty sú optimalizované pre reprodukovateľnosť fotografií, čo je pre e-commerce také dôležité.

Všetky naše riešenia, softvérové či hardvérové, sú vytvorené pre dosiahnutie najlepších výsledkov v čo najkratšom čase.

Ghost Image

Ghost Image

Chcete zopakovať rovnakú scénu? Je to veľmi jednoduché.

Hlavný obrázok bude umiestnený do LiveView produktu, ktorý chcete vyfotiť. S produktom na tom istom mieste sa stáva jeho umiestnenie a orezanie smiešne jednoduché.

Template Creator

Tvorba
šablón

Očakávate zlepšenie pracovného postupu?

Nastavenie fotoaparátu, svietenie či nahrávanie obrazu - všetko dostupné stlačením jedného tlačidla priamo v pamäti obrazu, ktorý ste vybrali za najlepší.

Live View

Živý náhľad

Fotografovanie nikdy nebolo jednoduchšie.

Všetky zmeny v nastavení fotoaparátu sú okamžite viditeľné na displeji LiveView