Automated Photography Solutions

Kto sme?

Sme svetovým lídrom v technologických inováciách na poli 2D, 3D a 360° produktovej fotografie a ich využití v obchodných procesoch a efektívnej komunikácii produktov.

Čo robíme?

Ovládame teleportáciu produktu - všetko, čo vám umožní zažiť produkt na diaľku aspoň tak dobre ako naživo alebo dokonca lepšie.

A práve preto vyvíjame technológie automatizovanej 360°, 2D a 3D fotografie: pre vytvorenie praktických riešení, ktoré pretrvajú do budúcna.

Kde to využiť?

Prečo ORBITVU?

Tradícia a skúsenosť

Základom ORBITVU je silná rodinná tradícia profesionálnej fotografie.

Talent a kreativita

Naša spoločnosť bola a stále je tvorená ľuďmi s výnimočnou škálou záujmov a nespochybniteľným talentom.

Vyrobené v ORBITVU

Nemáme výrobné oddelenie v Ázii, vývojové oddelenie na inom kontinente a marketingové oddelenie v Európe.

100% našich technologických a výrobných procesov bolo, je a bude vytváraných pod strechou ORBITVU, pretvárajúc to do kvality a hodnoty ORBITVU riešení, ktoré sú vysoko oceňované zákazníkmi po celom svete.

Výrobné know how

Kvalita a dôvera sú najdôležitejšími faktormi na fotografickom poli.

Vlastné R&D (výskum a vývoj)

Iba niekoľko spoločností na svete sa môže pochváliť tak rozsiahlym R & D oddelením (výskum a vývoj) pozostávajúcim z odborných inžinierov, programátorov, marketérov a fotografov.

Globálna značka, globálne štandardy

ORBITVU riešenia sú dostupné po celom svete

Priamo obchodujeme v 27 krajinách, pričom nové trhy každý mesiac pribúdajú. Všade poskytujeme rovnakú úroveň služieb, asistencie a podpory - bez ohľadu na vaše umiestnenie. Sme dostupní online, offline (osobne) a na telefóne; máme prezentácie a organizujeme workshopy, asistujeme pre zavádzaní produktu a ak je to potrebné, poskytujeme školenie.

Ak ste niekedy počuli nejaké námietky alebo máte negatívnu skúsenosť, ktorá sa vymyká najvyšším štandardom ORBITVU, napíšte nám, prosím, na adresu:
[email protected]
Okamžite sa o to postaráme.