Newsletter
Telefón: Vyberte krajinu

Prípadové štúdie

Bata

Produkt: Alphashot XL

For fashion industry photography is very important because images sell the product. We decided to buy Alphashot because we like its functions. For example you don't have to set up lights - it's automated. Using Alphashot will definately improve our workflow

Alena Brazdilova / Copywriter & Product Coordinator at Bata

Zacaris.com

Produkt: Alphashot 360

ALPHASHOT zlepšuje našu pracovnú výkonnosť hlavne vďaka uploadovaniu fotografií našich produktov, ktoré je oveľa rýchlejšie. Mesačne vytvoríme viac ako 3000 produktov. Toto zariadenie sme si vybrali kvôli problémom s časom a nákladmi.

Eva Arrazola / Marketing manager at Zacaris.com

Joma

Produkt: Alphashot 360

Pri kúpe ALPHASHOT bolo jedným z našich hlavných cieľov zvýšenie online predaja. S Alphashotom pracujeme efektívne. Urýchľuje naše fotenie a úpravu fotografií.

Beatriz Sanchez / Communication Manager at Joma

Shuhplus

Produkt: Alphashot 360

Pred kúpou zariadenia sme potrebovali na prípravu produktu pre webový obchod v priemere 20 minút. Teraz to trvá približne 2-3 minúty. Okrem úspory času má Alphashot ďalšie výhody, najmä v súvislosti so štandardmi produktových obrázkov Amazonu.

Georg Mahn / Strategy Management Director of Schuhplus
Rossmann

Rossmann

Produkt: Alphashot 360

AlphaShot zmenil náš doterajší spôsob práce s produktami. Pomáha nám integrovať rôzne komunikačné kanály takisto ako štandardizovať vizuálny obsah množstva produktov, ktoré máme v ponuke. Práca s AlphaShot je jednoduchá a automatické odstránenie pozadia výrazne urýchlilo našu prácu.

Ewelina Kotlinska / ROSSMANN
Happy Gifts

Happy Gifts

Produkt: Alphashot 360

Alphashot sa stal základným nástrojom v marketingovom oddelení. Je v neustálej prevádzke pri výrobe, kontrole kvality, dizajnu a dokonca aj v obchodnom oddelení. Interná komunikácia sa zmenila a stala sa oveľa efektívnejšou. Pracujeme omnoho rýchlejšie a naše fixné náklady na fotografa zmizli.

Agata Plesinska / Marketing Manager Happy Gifts Europe
Rossmann Bershka Vision Express Inditex Inter Cars Heppin Wittchen CCC Shoeson Muzem Śląskie Neo fashion Mark Twain Lovehats Frock Toya Royal Point Venezia Happy Gifts Vip collection Oeg Kedoff Electronic Partner
Contact request Thank you for sending us a message. We will reply as soon as possible.
Zaujímate sa o automatizovanú produktovú fotografiu? Pozrite sa, ako ORBITVU zariadenia pracujú na Vašich produktoch! Povieme Vám o detailoch.
Meno nesmie ostať prázdne! Nesprávna emailová adresa!
Musíte súhlasiť so spracovaním!
Musíte súhlasiť so zaslaním informácií!
Neznáma chyba!