Newsletter
Telefón: Vyberte krajinu

Galaxy Network

ORBITVU Galaxy
Prečo sieť Galaxy?
img

ORBITVU GALAXY je skupina spoločností pozostávajúcich z nezávislých fotografov, foto agentúr, reklamných a interaktívnych agentúr, rovnako ako aj zo spoločností implementujúcich e-commerce, ktoré sa špecializujú na produktovú fotografiu a poskytujú komplexné služby (2D snímky a 360/3D prezentácie) na najvyššej úrovni.

Prečo Galaxy?
img

GALAXY bolo navrhnuté tak, aby zákazníkom uľahčovalo vyhľadať a vybrať najlepšieho dodávateľa, ktorý:

  • ponúka state-of-the-art škálu fotografických služieb s ohľadom na potreby trhu. (pozn. state of the art - najvyšší level v oblasti technológií, umenia či vedy v poslednom čase)
  • pracuje podľa najvyšších štandardov v produktovej fotografii, ktoré ORBITVU na celom svete prezentuje
  • využíva "state of the art" automatizované riešenia, vďaka ktorým pracuje efektívne a nenúti zákazníka vynaložiť ďalšie neprimerané náklady
  • spolupracuje so zákazníkmi na základe inovatívnej platformy ORBITVU SUN, čo vzájomnú spoluprácu uľahčuje
  • ponúka zákazníkom neobmedzené možnosti doplnkovej podpory predaja a marketingu ako aj špeciálne riešenia zamerané na zlepšenie konkurencieschopnosti produktu (napr. ORBITTOUR - virtuálny sprievodca produktom, generátory linkov a kódov, nástroje cross-sellingu a pod.)
Prečo sieť Galaxy?
img

ORBITVU GALAXY bolo vytvorené pre zákazníkov, ktorí nepotrebujú fotografie do takej miery, aby investovali do ORBITVU riešení. Rovnako je GALAXY vhodné pre firmy, ktoré majú široké portfólio, no vzhľadom na rôzne obmedzenia (napríklad postupy, priestory atď) si zvolia takéto služby využiť z externého prostredia.

ORBITVU Sieť
Zaujímate sa o automatizovanú produktovú fotografiu? Pozrite sa, ako ORBITVU zariadenia pracujú na Vašich produktoch! Povieme Vám o detailoch.
Meno nesmie ostať prázdne! Nesprávna emailová adresa!
Musíte súhlasiť so spracovaním!
Musíte súhlasiť so zaslaním informácií!
Neznáma chyba!