Newsletter
Telefón: Vyberte krajinu

Contact Us

We are more than happy to hear from you. You can send your request in one of the languages below.
English German French Polish Czech Slovak Spanish Russian

Telefón

+48 32 392 10 60

Address

ORBITVU Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 48
42-600 Tarnowskie Góry
POLAND
KRS 0000366154
NIP PL6452515131

Nemecké obchodné oddelenie

Oliver Wanderscheck
Regionálny manažér

Address

Orbitvu GmbH
Wilhelmstraße 41
D-10963 Berlin
Deutschland

USt-IdNr

DE292405947

Handelsregister
Amtsgericht Charlottenburg
HRB 153320B

Telefón

+44 7572 029786

E-mail:

Obchodné oddelenie

Peter Sopel
Regionálny manažér

Address

Orbitvu Sales Ltd
9-11 Gunnery Terrace
Royal Arsenal
Woolwich
London

SE18 6SW

Obchodné oddelenie

Olivier Sury
Regionálny manažér Francúzsko

Address

ORBITVU SARL
28, rue Godefroy Cavaignac
75011 Paris

Address

Obchodné oddelenie a showroom
C/ Vico, 33 Local 3
08021 Barcelona
+34 935 192 567

Obchodné oddelenie

Spain&Portugal
Alex Fuentes
Regionálny manažér


+34 634 537 370


Latin America
Justyna Ścibska
Regionálny obchodný manažér


Telefón:+48 32 392 10 60
Mobil:+48 881 932 151

Distributon in Italy

Bontex SRL

Telefón

+39 02 20403111

Distributon in Czech Republic

Artteam

Telefón

+420 603801359

Distributon in Slovakia

Artteam

Telefón

+420 603801359

Distributon in Thailand

R. Arc Tech

Telefón

+66 86 998 9990

Distributon in Russia

ORBITLAB

Telefón

+7 926 3005003

Obchodné oddelenie

Witold Jermołowicz
Regionálny obchodný manažér

Telefón

+48 669 171 917

Address

ORBITVU Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 48
42-600 Tarnowskie Góry
POLAND
KRS 0000366154
NIP PL6452515131

Global Sales Network

Office locations

Poland (Headquarters)

ORBITVU sp. z o.o.
Phone: +48 32 392 10 60
Email: info@orbitvu.com

ul. Sienkiewicza 48
42-600 Tarnowskie Góry
KRS 0000366154
NIP PL6452515131

Germany

ORBITVU GmbH
Phone: +49 30 208 474 10
Email: info@orbitvu.de

Wilhelmstraße 41
D-10963 Berlin

Great Britain

ORBITVU Sales Ltd
Phone: +44 7572 029786
Email: uk@orbitvu.com

9-11 Gunnery Terrace
Royal Arsenal, Woolwich
London

France

ORBITVU SARL
Phone: +33 (0)6 67 66 33 29
Email: france@orbitvu.com

28, rue Godefroy Cavaignac
75011 Paris

Spain

Sales office and showroom
Phone: +34634537370
Email: espana@orbitvu.com

C/ Vico, 33 Local 3
08021 Barcelona

Our distributors

Belgium

Holland Vision B.V.
Phone: +31 (0) 162 402801
Email: belgium@orbitvu.com

Dominican Republic

Go Web SRL
Phone: 001 809-754-7776
Email: dominican@orbitvu.com

Czech Republic

Artteam
Phone: +420 603801359
Email: czechrepublic@orbitvu.com

Estonia

Reservation Partner
Phone: +370 600 69888
Email: estonia@orbitvu.com

France

ORKIS Systems - Ajaris-Studio
Phone: 04 42 61 23 20
Email: jmamabile@orkis.com

ICM-Soft - ICM-Minéralogie
Phone: +33 6 50 95 89 79
Email: orbitvu@icm-soft.fr

Great Britain

AJ's Studio & Camera supplies
Phone: +44 1749 813 044
Email: info@aj-s.co.uk

Greece

Polytropon
Phone: +30 2310 278 178
Email: greece@orbitvu.com

India

Vikrant Rawa
Phone: +91 9833885929
Email: india@orbitvu.com

Italy

Bontex SRL
Phone: +39 02 20403111
Email: italy@orbitvu.com

Latvia

Reservation Partner
Phone: +370 600 69888
Email: latvia@orbitvu.com

Lithuania

Reservation Partner
Phone: +370 600 69888
Email: lithuania@orbitvu.com

Luxembourg

Holland Vision B.V.
Phone: +31 (0) 162 402801
Email: luxembourg@orbitvu.com

Netherlands

Holland Vision B.V.
Phone: +31 (0) 162 402801
Email: netherlands@orbitvu.com

Mexico

FULLFRAME
Phone: +52 1 55 45401044
Email: mexico@orbitvu.com

Romania

Simus Trading
Phone: +21 411 65 30
Email: romania@orbitvu.com

Singapore

StudioWorkz
Phone: +65 6570 1126
Email: singapore@orbitvu.com

Slovakia

Artteam
Phone: +420 603801359
Email: slovensko@orbitvu.com

Slovenia

Net Projekt
Phone: +386 41 485 976
Email: info@net-projekt.si

Singapore

StudioWorkz
Phone: +65 6570 1126
Email: singapore@orbitvu.com

Slovakia

Artteam
Phone: +420 603801359
Email: slovensko@orbitvu.com

South Korea

GREAT IMAGE COMPANY
Phone: +82 10 9946 0372
Email: korea@orbitvu.com

Switzerland

Light + Byte AG
Phone: +41 43 311 20 47
Email: switzerland@orbitvu.com

Turkey

Polytropon
Phone: +90 212 515 88 66
Email: turkey@orbitvu.com

Ukraine

Kedoff.net
Phone: +38 096 172 25 66
Email: ukraine@orbitvu.com

Russia

ORBITLAB
Phone: +7 926 3005003
Email: russia@orbitvu.com

Thailand

R. Arc Tech
Phone: +66 86 998 9990
Email: thailand@orbitvu.com

Zaujímate sa o automatizovanú produktovú fotografiu? Pozrite sa, ako ORBITVU zariadenia pracujú na Vašich produktoch! Povieme Vám o detailoch.
Meno nesmie ostať prázdne! Nesprávna emailová adresa!
Musíte súhlasiť so spracovaním!
Musíte súhlasiť so zaslaním informácií!
Neznáma chyba!